ma nem szabad belevenni
ja ha felfele nem volt akkor lesz lefele
ma nem szabad belevenni
ja ha felfele nem volt akkor lesz lefele
150 ig nem tudom elképzelni
persze addig lemenne már én is vennék csak nehogy lemennyen 70ft ig
150 fele érdekel.
az annyát hát lehet mégis lesz 250
nem tudom ma vagy holnap bele lehetne venni
Ajajjjj! Ha nem tölti be a rést 340-ig akkor ez szigetforduló! :(
esni fog de meddig mennyi most
most már nemsokáig lesz rali
nemsokára bele lehet venni 250 -270 nél aztán eladni 370 nél
Egyszer megszívtam a papírral,igy 2 -szer is meggondolom a vételt :-)
Aki belevett 200 alatt, az viszont jól keresett.
Neked azért drukkoltam, hogy hátha sikerült most csökkenteni a veszteséget.
én meg nagyon is, főleg, papír nélkül. de régi "szerelem" az eco, és bíztam végre egy fordulatban, hogy a még kitartóknak jönnek szebb napok.
viszont furcsa, hogy sehol egy tulajdonosi bejelentés....