Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ECONETka

421... Cég Aj. Vétel 2…

#400675 Zotya32

421...

Cég Aj. Vétel

2011.07.18. 09:00:15

1 1 / 3 526 db 421 HUF

1 2 / 1 700 db 420 HUF

1 1 / 1 000 db 419 HUF

1 1 / 6 000 db 410 HUF

1 1 / 7 000 db 409 HUF

Eladás Cég Aj.

2011.07.18. 09:00:15

422 HUF 85 db 1 1

424 HUF 1 000 db 1 1

426 HUF 1 000 db 1 1

430 HUF 1 850 db 4 5

434 HUF 100 db 1 1

Napi min: 421 HUF Napi max: 421 HUF

Nyitó: 421 HUF Előző záró: 381 HUF

Utolsó kötés: 421 HUF, 500 db (2011.07.18. 09:00:15)

Összforgalom: 37 kötés, 28 971 db, 12 196 791 HUF

Re: nincs cím

#400673 Zotya32 Előzmény: #400670

( Az is lehet, hogy elve +10 körül nyit.... )

Cég Aj. Vétel

2011.07.18. 08:55:53

4 4 / 12 000 db 438 HUF

2 2 / 2 160 db 425 HUF

1 1 / 1 500 db 420 HUF

1 1 / 1 000 db 419 HUF

1 1 / 7 000 db 409 HUF

Eladás Cég Aj.

2011.07.18. 08:54:39

360 HUF 10 000 db 1 1

390 HUF 100 db 1 1

394 HUF 240 db 1 1

395 HUF 555 db 1 1

396 HUF 500 db 1 1

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 0 HUF

Re: nincs cím

#400669 Zotya32 Előzmény: #400667

400 körül fog nyitni?? utána fel +10%-ig, majd le 390-ig, aztán megint fel +15%; elvileg ez lenne az elmúlt napok/hetek alapján a menetrend. 5 perc is kiderül :)

Re: nincs cím

#400661 PRESLEY Előzmény: #400643

mindig a leöntés és mi van ha tényleg felfelé akarják nyomni mi meg itt vitázunk szerintem hónap végéig kiderül.

a+30? nem biztos,viszont a héten még végig felfelé mehet

lehet nincs itt semmi csak egyszerüen ,visszakorigálják, 860 ftra,

végül is mindenki találgat.

azért 130% os + van

ha beakarták volna dönteni

megtehették volna már 270 nél.

én is azért adtam el 240 nél,nem gondoltam hogy felmegy ozt most 400

hajrá hibridfos drukolok hogy jol vegye ki zotya

Re: nincs cím

#400645 exmnbs1 Előzmény: #400642

A Társaság saját részvény tulajdonnal nem rendelkezik, azonban

összesen 20 darab (20.000 darab törzsrészvénynek megfelel)

határids vételi kontraktussal rendelkezik saját részvényei

tekintetében, amelyek lejárata 2011. szeptember. A kontraktusok

zárása esetén ez a teljes alaptke 0,29 százalékának felelne meg.

Budapest, 2011. június 30.

______________________

EST MEDIA

ez sem vált köddé

Re: nincs cím

#400643 Zotya32 Előzmény: #400641

pár óra és kiderül, hogyan és merre; várom a +30%-ot holnapra; aztán ha onnan leöntik az még csavarhat egyet a dolgon :)

Re: nincs cím

#400642 zeeh_ Előzmény: #400640

Ha jól rémlik, a júniusi hati mennyiség a névérték váltás miatt vált köddé, nem azért, mert zárták azt.

Re: nincs cím

#400638 exmnbs1 Előzmény: #400635

szerintem egyszerúen nem merték bevallani pf-nek a pakkjukat és reménykedtek a csodában

Re: nincs cím

#400635 Zotya32 Előzmény: #400629

ez nem gyanús, hogy pont a végén táraztak be az mnyp-k? nincs itt vmi "összeesküvés"? előre kitervelt, szándékos "cégrombolás"?

gondolok arra, hogy a pénztárak átvettek "pár" részvényt, amivel aztán önthették lefelé, Nobilis beszáll, majd kiszáll bukóban, geomédiás trükkök, csődveszély.... az árfolyam meg zuhan egészen 15-ig, majd hirtelen fordul... annyira irreális a történet, hogy simán megjátszható ellenkező irányba is.

Re: nincs cím

#400629 zeeh_ Előzmény: #400626

Én se figyeltem, mert hétfő óta nem voltam kereskedési időben gép mellett, csak pénteken a végén,de akkor már nem sok minden látszott.

MNYP-k tavaly utolsó negyedévben szálltak be. Emlékszem, hogy a PF tavaly októberben lehozta, miután megszületett a kormány döntése a pénztárakról, hogy melyik papírban mekkora az MNYP-k pakkja. Ecoban tök minimális volt, akkori áron valami 10 misi, míg egyszer csak december végén vagy idén januárban (erre már nem emlékszem pontosan) jött a nagy meglepi, hogy 5% feletti a pénztárak részesedése.