Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #400626Én se figyeltem, mert hétfő óta nem voltam kereskedési időben gép mellett, csak pénteken a végén,de akkor már nem sok minden látszott.
MNYP-k tavaly utolsó negyedévben szálltak be. Emlékszem, hogy a PF tavaly októberben lehozta, miután megszületett a kormány döntése a pénztárakról, hogy melyik papírban mekkora az MNYP-k pakkja. Ecoban tök minimális volt, akkori áron valami 10 misi, míg egyszer csak december végén vagy idén januárban (erre már nem emlékszem pontosan) jött a nagy meglepi, hogy 5% feletti a pénztárak részesedése.