Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400641

pár óra és kiderül, hogyan és merre; várom a +30%-ot holnapra; aztán ha onnan leöntik az még csavarhat egyet a dolgon :)