Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #400629ez nem gyanús, hogy pont a végén táraztak be az mnyp-k? nincs itt vmi "összeesküvés"? előre kitervelt, szándékos "cégrombolás"?
gondolok arra, hogy a pénztárak átvettek "pár" részvényt, amivel aztán önthették lefelé, Nobilis beszáll, majd kiszáll bukóban, geomédiás trükkök, csődveszély.... az árfolyam meg zuhan egészen 15-ig, majd hirtelen fordul... annyira irreális a történet, hogy simán megjátszható ellenkező irányba is.