Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400667

400 körül fog nyitni?? utána fel +10%-ig, majd le 390-ig, aztán megint fel +15%; elvileg ez lenne az elmúlt napok/hetek alapján a menetrend. 5 perc is kiderül :)