Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#400283 PRESLEY Előzmény: #400281

egyelőre felfelé huzzák névértékhez képest ez még nem sok és talán öntés sem lesz

60k.

Re: nincs cím

#400281 banyaiz Előzmény: #400278

Megint kiakadt, szép. Nem lenne baj még jövő héten folytatná ezt .

Nem lehet ezeknél kispapír rallyknál megjósolni meddig tart, legdurvább amit láttam Humet még régen kb 1x éve 1x Ft-ról elment 140 környékére, onnan vissza 30-ig kb onnan meg 270-ig. :)

Azért erre nem számítanék, de az jó volna 500-1000 közé állna be nem vissza 200 -ra.

Re: nincs cím

#400278 PRESLEY Előzmény: #400275

jo ez vicc de ügyesen meglátta idáig és maj d meglátjuk hogy a többi ugy alakul ahogy mondja miért ne

Re: nincs cím

#400274 PRESLEY Előzmény: #400270

nemrég ezt is szírszarnak írták/ECONET/ jaj bocsánat MOST MÁRT EST MEDIA. EZÉRT JOBBB MÁR MI VÁLTOZOTT talán a neve miatt nem változott itt semmi. csak spekuláci o az egesz

amilyen kicsiben olyan nagyban.

egyébkén ZOTYA abenfentes eddig minden bejött neki

Re: nincs cím

#400273 PRESLEY Előzmény: #400269

szerintem tök mindegy milyen papir a spekulácio mindenhol ugyanaz és ha 1000 ig felakarják spekulálni akkor felfogják és az e-star az mivolt 10000 ig mennyiről.sokaknak volt háromszoros hasznuk. mért ne mehetne fel az eco 2000 ig no miért ne.

egyébként megkell kérdezni a benfenteseket, ja hülyék lesznek elmondani

Re: nincs cím

#400269 Mancs Előzmény: #400268

Biztos jó ómen ez a példa? Namerthogy a Hibridbox vissza is kushadt a mélybe.

Re: nincs cím

#400268 PRESLEY Előzmény: #400245

hibridfos 300. ról 1300 ig ment. ráadásul itt a névérték 1000.

szerintem.970 közelig akár felmehet. eddig lehuzták a valakik most mért ne húzhatják fel

Re: nincs cím

#400261 Mancs Előzmény: #400246

Tehát szerinted hétszerzni fog 150-ről. Milyen időtáv alatt gondolod ezt a semmi kis emelkedést megvalósúlni?

Re: nincs cím

#400259 Zotya32 Előzmény: #400255

2 napig volt konzumom, mikor 93-ig kivették, azt 0-ban eladtam; pedig ideje ott is, lassan 2 éve semmi mozgás nincs ott; tippem szerint, ahogy Jenő bá írná: augusztus legalább 140+

egyébként nem tudom mi lelte azt a papírt, régebben nagyon sokat tudott menni.... lassan csak az maradt ki

Re: nincs cím

#400249 Sly-- Előzmény: #400246

500-ig simán elmehet, fölötte azért nehezebb lesz.

De belevenni itt már..., rövidtávon iszonyúan túlvett, meg persze ott vannak a rések is...:D

Re: nincs cím

#400248 Tomy75 Előzmény: #400244

Szerintem teljesen felesleges lenne széleíteni. Így is nagyon gyorsan emelkedik...

Ha szélesítés után elfogyna a lendület, nagyon visszadöngölnék.

Majd hétfőn újúlt erővel! :) Remélem.

el i tüntek a húú de ki …

#400247 Ibiza

el i tüntek a húú de ki lez mindenki tömve emberek..

Re: nincs cím

#400246 Zotya32 Előzmény: #400245

végtelenségig nem, ahogyan nem is esett a végtelenségig, csak 15 ft-ig. 100(0)-ig menni fog (1-2 napos pihenőkkel kisebb korrekciókkal), ahogy korábban is írtam. Ez csak az én megérzésem, amit nem kereskedtem le, megint....

Re: nincs cím

#400244 Zotya32 Előzmény: #400226

9k vevő 381-en.. épülhet a vevői oldal fél 2-ig, majd felfügg, és 3-tól irány tovább felfelé

jav.: 32k van már