Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #400278Megint kiakadt, szép. Nem lenne baj még jövő héten folytatná ezt .
Nem lehet ezeknél kispapír rallyknál megjósolni meddig tart, legdurvább amit láttam Humet még régen kb 1x éve 1x Ft-ról elment 140 környékére, onnan vissza 30-ig kb onnan meg 270-ig. :)
Azért erre nem számítanék, de az jó volna 500-1000 közé állna be nem vissza 200 -ra.