Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

PRESLEY Előzmény: #400270

nemrég ezt is szírszarnak írták/ECONET/ jaj bocsánat MOST MÁRT EST MEDIA. EZÉRT JOBBB MÁR MI VÁLTOZOTT talán a neve miatt nem változott itt semmi. csak spekuláci o az egesz

amilyen kicsiben olyan nagyban.

egyébkén ZOTYA abenfentes eddig minden bejött neki