Re: nincs cím
PRESLEY Előzmény: #400270nemrég ezt is szírszarnak írták/ECONET/ jaj bocsánat MOST MÁRT EST MEDIA. EZÉRT JOBBB MÁR MI VÁLTOZOTT talán a neve miatt nem változott itt semmi. csak spekuláci o az egesz
amilyen kicsiben olyan nagyban.
egyébkén ZOTYA abenfentes eddig minden bejött neki