Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400245

végtelenségig nem, ahogyan nem is esett a végtelenségig, csak 15 ft-ig. 100(0)-ig menni fog (1-2 napos pihenőkkel kisebb korrekciókkal), ahogy korábban is írtam. Ez csak az én megérzésem, amit nem kereskedtem le, megint....