Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

fu ez kiakadt épp hogy 3…

#400156 PRESLEY

fu ez kiakadt épp hogy 348,ért vettem 1000,db otmajd kiderül hogy bejön.

nem nagyon akartam megkockáztatni de már volt egy szer igy egy részvénnyel nem vettem meg és háromszorosára nőtt.

ezért most belevettem megint

Re: nincs cím

#400132 vnorbee Előzmény: #400128

Amúgy érdekes,mert rászoktam nézni ez ecóra és tényleg igy visszagondolva 150-160 környékén fordult,de hát egyszer megégettem magam vele,igy nem vettem.

De holnap veszek 1 db-ot és akkor vége a rallynak :-)

Re: nincs cím

#400128 Zotya32 Előzmény: #400123

szóljatok Matgabnak, vegyen holnap est médiát, és akkor tuti vége lesz, amíg ő nem vesz bele, addig senki nem tudja ezt visszafordítani. :)

Re: nincs cím

#400123 vnorbee Előzmény: #400118

Sztem hamarosan vége a rallynak,most már nagyon sokan akarnak venni.

Igy kibírnak tárazni a spekák.

Természetesen aki ügyes volt és belemert venni a 150 környékén a papírba,az sokat keresett.

a névérték módosítás óta…

#400118 Zotya32

a névérték módosítás óta:

481 648db 92 149 257 ft értékben került lenyomásra 163-ig, amit 07.05-én ért el, és zárt is itt.

másnap már 46 millió ft-os forgalommal 177-ig ment, majd zárt 165 ft-on; a többi ismert...

07.06-tól tegnap estig: 1 439 218 db cserélt gazdát. + ma 390.243

így 1.829.461 db a cég papírjainak 26,7%-a

Re: nincs cím

#400116 Zotya32 Előzmény: #400113

nem lesz lefelé...

április 15-én 47 ft-on zárt, 18-án 40-en nyitott, majd sávszélesítéssel 34-ig esett és 36-on zárt.

ma 332 ft-on 77k vevő volt; holnap reggel 10-ig kiakad, majd sávszélesítés és 431 ft záró.

most felfelé jön az, ami 3 hónapja lefelé volt....

Re: nincs cím

#400109 Harlem Előzmény: #400058

Jó lenne :)

Minden esetre a 170-es átlag bekerű pakk stoppját felhúztam 320-ra :P

Re: nincs cím

#400105 Zotya32 Előzmény: #400076

áh, ez így megfelelő játékszer 4-5 éveként.

kíváncsian várom a holnapot, bejön-e a szélesítés...

Re: nincs cím

#400073 zeeh_ Előzmény: #400068

Most látom, eco megint a phyllel együtt mozgott? Szvsz 99.99%, hogy van valami összefüggés a háttérben a 2 cég között. Együtt estek nagyokat, együtt emelkednek.