fu ez kiakadt épp hogy 348,ért vettem 1000,db otmajd kiderül hogy bejön.
nem nagyon akartam megkockáztatni de már volt egy szer igy egy részvénnyel nem vettem meg és háromszorosára nőtt.
ezért most belevettem megint
fu ez kiakadt épp hogy 348,ért vettem 1000,db otmajd kiderül hogy bejön.
nem nagyon akartam megkockáztatni de már volt egy szer igy egy részvénnyel nem vettem meg és háromszorosára nőtt.
ezért most belevettem megint
egyszer a hülyének is lehet szerencséje. re: marslakó2
Amúgy érdekes,mert rászoktam nézni ez ecóra és tényleg igy visszagondolva 150-160 környékén fordult,de hát egyszer megégettem magam vele,igy nem vettem.
De holnap veszek 1 db-ot és akkor vége a rallynak :-)
szóljatok Matgabnak, vegyen holnap est médiát, és akkor tuti vége lesz, amíg ő nem vesz bele, addig senki nem tudja ezt visszafordítani. :)
Sztem hamarosan vége a rallynak,most már nagyon sokan akarnak venni.
Igy kibírnak tárazni a spekák.
Természetesen aki ügyes volt és belemert venni a 150 környékén a papírba,az sokat keresett.
a névérték módosítás óta:
481 648db 92 149 257 ft értékben került lenyomásra 163-ig, amit 07.05-én ért el, és zárt is itt.
másnap már 46 millió ft-os forgalommal 177-ig ment, majd zárt 165 ft-on; a többi ismert...
07.06-tól tegnap estig: 1 439 218 db cserélt gazdát. + ma 390.243
így 1.829.461 db a cég papírjainak 26,7%-a
nem lesz lefelé...
április 15-én 47 ft-on zárt, 18-án 40-en nyitott, majd sávszélesítéssel 34-ig esett és 36-on zárt.
ma 332 ft-on 77k vevő volt; holnap reggel 10-ig kiakad, majd sávszélesítés és 431 ft záró.
most felfelé jön az, ami 3 hónapja lefelé volt....
ügyes... mindennap húzhatod majd feljebb és feljebb.... :)
Jó lenne :)
Minden esetre a 170-es átlag bekerű pakk stoppját felhúztam 320-ra :P
áh, ez így megfelelő játékszer 4-5 éveként.
kíváncsian várom a holnapot, bejön-e a szélesítés...
Most látom, eco megint a phyllel együtt mozgott? Szvsz 99.99%, hogy van valami összefüggés a háttérben a 2 cég között. Együtt estek nagyokat, együtt emelkednek.