Re: nincs cím 2011. július 14. 23:59 Zotya32 Előzmény: #400123 szóljatok Matgabnak, vegyen holnap est médiát, és akkor tuti vége lesz, amíg ő nem vesz bele, addig senki nem tudja ezt visszafordítani. :)