Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400123

szóljatok Matgabnak, vegyen holnap est médiát, és akkor tuti vége lesz, amíg ő nem vesz bele, addig senki nem tudja ezt visszafordítani. :)