Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #400062Jogos, ez is benne van.
Megindították pár misivel, a folyamat elkezdte generálni önmagát, egyre többen hiszik el, hogy fordult. Ennek eredményeként talán még olyanok is beszállnak, akik irtóznak tőle, majd egyszer csak forduló és napokig -15%, esélyt sem adva a kiszállásra. Benne van a pakliban ez is, majd meglátjuk.
Sok minden nem változott a cég háza táján, ami ekkora rallyt indokolna.
Portfólió: Est lapok + Sziget + néhéány nevesincs weboldal nagyjából.
Adósság: tetemes, jelzálog jelzálog hátán.
Vezetés változatlan, szavahihetősége = 0.