Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400048

Mai nap után holnapra 30%-os sávszélesítést, és 431es zárót tippelnék. Durván tele volt ma a 332es szint. És péntek is lesz, és még felfelé nem volt, lefelé meg kb itt történt.