Chart:
http://www.kephost.com/images4/2011/5/6/ye0rqghh6q38mijf6f0h.png
Jövő héttől indul a Q1 peca. Igyekszem apránként visszavenni.
Nem bánnám..
(Úgy látszik a Pfost olvassa az aki ezeket a kis tételeket dobálja befelé, meg bepakolta most a könyvbe, mert írtam és utána pakolászott.)
Latom az 1,600-as vevonel elfogyott a cerna. Remelem, az 500-asnal is el fog.
2500-ra kellene záratni, akinek van puskapora, az húzza oda legyen szíves :)
(nem tudom ki adogatja 2435-re, amikor kint 2500on áll)
Nem tudom mi készül, de szerencsére (?) a fele pakkom még megvan..
Mondjuk elég erős kint az eladói oldal, lehet csak az általános jó hangulatra veszik ezt is.
9.42 kint, itthon 2500-ig ki lett véve a könyv.
Közben én is takarítok :)) Annyira nem figyelem.
Lehet, hogy kiheverte :)
Kinti chartot elnézve simán lehet kitörés, 50 napos felé került a lenyomásos háromszögből kitöréssel!
Beledurrantottak rendesen az előbb itthon!
Kint meg olyan, mintha finoman próbálnák tesztelni felfelé.
Ha nem longolnal BUX-ot, akkor mar biznek a felepulesben, de igy...
Nekem meg most kéne mennem. Ejjj...
Remélem, pancsit visszahúzzák 270 vidékére zárásra.