Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #379401

2500-ra kellene záratni, akinek van puskapora, az húzza oda legyen szíves :)

(nem tudom ki adogatja 2435-re, amikor kint 2500on áll)