Re: nincs cím 2011. május 6. 16:49 hAliG Előzmény: #379401 2500-ra kellene záratni, akinek van puskapora, az húzza oda legyen szíves :) (nem tudom ki adogatja 2435-re, amikor kint 2500on áll)