Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Jövő héttől indul a Q1 p…

#379465 zeeh_

Jövő héttől indul a Q1 peca. Igyekszem apránként visszavenni.

Re: nincs cím

#379435 hAliG Előzmény: #379434

Nem bánnám..

(Úgy látszik a Pfost olvassa az aki ezeket a kis tételeket dobálja befelé, meg bepakolta most a könyvbe, mert írtam és utána pakolászott.)

Re: nincs cím

#379430 hAliG Előzmény: #379401

2500-ra kellene záratni, akinek van puskapora, az húzza oda legyen szíves :)

(nem tudom ki adogatja 2435-re, amikor kint 2500on áll)

Re: nincs cím

#379401 hAliG Előzmény: #379400

Nem tudom mi készül, de szerencsére (?) a fele pakkom még megvan..

Mondjuk elég erős kint az eladói oldal, lehet csak az általános jó hangulatra veszik ezt is.

Re: nincs cím

#379393 hAliG Előzmény: #379390

9.42 kint, itthon 2500-ig ki lett véve a könyv.

Közben én is takarítok :)) Annyira nem figyelem.

Re: nincs cím

#379381 hAliG Előzmény: #379332

Lehet, hogy kiheverte :)

Kinti chartot elnézve simán lehet kitörés, 50 napos felé került a lenyomásos háromszögből kitöréssel!

Re: nincs cím

#379368 hAliG Előzmény: #379356

Beledurrantottak rendesen az előbb itthon!

Kint meg olyan, mintha finoman próbálnák tesztelni felfelé.

Re: nincs cím

#379347 zeeh_ Előzmény: #379345

Nekem meg most kéne mennem. Ejjj...

Remélem, pancsit visszahúzzák 270 vidékére zárásra.

Re: nincs cím

#379345 hAliG Előzmény: #379341

Na most értem haza..

De inkább csak mozizok. Közben takarítani kellene, de szerintem majd 17:09 után :D