Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #379400

Nem tudom mi készül, de szerencsére (?) a fele pakkom még megvan..

Mondjuk elég erős kint az eladói oldal, lehet csak az általános jó hangulatra veszik ezt is.