Re: nincs cím 2011. május 6. 16:17 hAliG Előzmény: #379400 Nem tudom mi készül, de szerencsére (?) a fele pakkom még megvan.. Mondjuk elég erős kint az eladói oldal, lehet csak az általános jó hangulatra veszik ezt is.