Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #379434

Nem bánnám..

(Úgy látszik a Pfost olvassa az aki ezeket a kis tételeket dobálja befelé, meg bepakolta most a könyvbe, mert írtam és utána pakolászott.)