Re: nincs cím 2011. május 6. 16:57 hAliG Előzmény: #379434 Nem bánnám.. (Úgy látszik a Pfost olvassa az aki ezeket a kis tételeket dobálja befelé, meg bepakolta most a könyvbe, mert írtam és utána pakolászott.)