Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Van egypár vételi ajánla…

#378179 Fornit

Van egypár vételi ajánlat a könyvben...

Re: nincs cím

#378167 zeeh_ Előzmény: #378165

Mocorog, de nekem bizonyíték kell, nem ígéret. :D

Mindenesetre ezen a 9,11-en adagolják megint a mannát.

Re: nincs cím

#378163 zeeh_ Előzmény: #377750

9,1

Érdekes, hogy most viszont diszkont áron lehet venni, a kinti árfolyam alatt cirka 20-25 Ft-tal.

MACD kezd vételi jelzést adni kint. No, ebből mi lesz? (Talán csütörtök este egy hír.)

1984 A nagy testvér vás…

#377750 Fornit

1984

A nagy testvér vásárolna 330-on? :-)

Csigásoknál 8,98 ; reggel festett jobban is.

Re: nincs cím

#377005 zeeh_ Előzmény: #376842

Nem lett. Utólag nekem ez inkább egy tömésnek tűnik, de majd meglátjuk jövő héten.

Re: nincs cím

#376827 hAliG Előzmény: #376825

9,1 euró megy a harc.

Csak azt nem látni, hogy felfelé akadály, vagy lefelé :)

Re: nincs cím

#376825 hAliG Előzmény: #376822

Be sem lehet szállni itthon nagyon, ha hirtelen elindulna felfelé.. csak valahol 2500 felett lehetne nagyobb tételt venni talán.

Az beszarás lenne, ha in…

#376822 zeeh_

Az beszarás lenne, ha innen még is csak megcsinálnák a 12 eurot jövő hétre...

Re: nincs cím

#376805 zeeh_ Előzmény: #376804

Hétfőn zárva vannak, ha van valami hír, annak ma ki kell jönnie, de akkor mi marad csütörtök estére? :D

Forgalom nem nagy, nekem ez még gyanús, hogy csak egy tömés rally.

20 naposnál stop tábla.

Re: nincs cím

#376800 zeeh_ Előzmény: #376796

Biztos van ilyen. Arra egyelőre jó volt a meghúzás, hogy nullában szórjam a magasabb bekker árú pakkom. Kint rallyban ennél azért jóval nagyobb forgalom szokott lenni.