Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #376796

Biztos van ilyen. Arra egyelőre jó volt a meghúzás, hogy nullában szórjam a magasabb bekker árú pakkom. Kint rallyban ennél azért jóval nagyobb forgalom szokott lenni.