De szépen feltuningolta a robot a könyvet.
Mocorog, de nekem bizonyíték kell, nem ígéret. :D
Mindenesetre ezen a 9,11-en adagolják megint a mannát.
9,1
Érdekes, hogy most viszont diszkont áron lehet venni, a kinti árfolyam alatt cirka 20-25 Ft-tal.
MACD kezd vételi jelzést adni kint. No, ebből mi lesz? (Talán csütörtök este egy hír.)
1984
A nagy testvér vásárolna 330-on? :-)
Csigásoknál 8,98 ; reggel festett jobban is.
Nem lett. Utólag nekem ez inkább egy tömésnek tűnik, de majd meglátjuk jövő héten.
...és nem, lefelé. Nocsak. Lesz itt még meghúzás ma szvsz.
9,1 euró megy a harc.
Csak azt nem látni, hogy felfelé akadály, vagy lefelé :)
Be sem lehet szállni itthon nagyon, ha hirtelen elindulna felfelé.. csak valahol 2500 felett lehetne nagyobb tételt venni talán.
Az beszarás lenne, ha innen még is csak megcsinálnák a 12 eurot jövő hétre...
Hétfőn zárva vannak, ha van valami hír, annak ma ki kell jönnie, de akkor mi marad csütörtök estére? :D
Forgalom nem nagy, nekem ez még gyanús, hogy csak egy tömés rally.
20 naposnál stop tábla.
Az is lehet, hogy valami hír jön, és egy bennfentes belevett..
Biztos van ilyen. Arra egyelőre jó volt a meghúzás, hogy nullában szórjam a magasabb bekker árú pakkom. Kint rallyban ennél azért jóval nagyobb forgalom szokott lenni.