Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #376822

Be sem lehet szállni itthon nagyon, ha hirtelen elindulna felfelé.. csak valahol 2500 felett lehetne nagyobb tételt venni talán.