ma van itt is a nagy nap?
tolvajgyűlések, orco-rally, AZ Esküvő, mi lesz ma még?? :)
ma van itt is a nagy nap?
tolvajgyűlések, orco-rally, AZ Esküvő, mi lesz ma még?? :)
http://profitline.hu/technika/elemzes/228730/Orco_technikai_elemzes
Hasonlóan látom, 2200-2300 között turbo fokozatra kell kapcsolni a porszívót.
Egy része még megvan,tegnap dobtam nullában egy adagot 2350-2380 között, a maradék java része 2200-2250 közötti.
volt már valami hír? vagy holnap fogják nyakon önteni a piacot? :)
8.57
Ha nem villantanak valamit az esti kgy-n, holnap lesz csak öntés igazán szvsz.
271-ért én is adnék a robotnak eurót...
Ha ez tényleg fordul innen, akkor nagyon a pénztárcába kell majd nyúlni a vételhez ilyen hangyafsznyi 25 db-os pakkok mellett.
Már teljesült talán a múlt héten:) Addig volt a tuti, innen kétesélyes:)
Tegnapi 8.61-es záró generált egy kis öntögetést és kicsit eltűnt az a cirka 120 Ft árkülönbözet, ami kialakult. Azonban megint kezd előjönni, mert 2280 körül kéne állnunk, ehhez képest 2305-ért se adnak.
Azon nagy vászisztdász nem lehetett...
Azt hiszem 18-tól mennek a rendkívülire egy puccos étterembe csigát falni :)
Kivárás van csigásoknál. Az első kgy-nek elvileg vége van.
:) még a beker áram felett vagyunk, meg a felét kiszórtam még korábban, átraktam csepel menetbe, aztán meg pannunionba :)
De tényleg szerelem, mert az egészet adni kellett volna akkor, aztán most visszatárazni :D
Könnyen lehet, este kiderül. Visszavenni esélytelen lenne ennyire üres eladói oldal mellett.
8.67
Szerintem jól megszívatták a népet.. Még jó, hogy nem voltam gép előtt :)
Aztán majd benyomnak egy piaci 20ezer db-os vételt kint, itthon megy egy 3000db-osat és pislogni fog mindenki.