Re: nincs cím 2011. április 28. 16:11 zeeh_ Előzmény: #376501 271-ért én is adnék a robotnak eurót... Ha ez tényleg fordul innen, akkor nagyon a pénztárcába kell majd nyúlni a vételhez ilyen hangyafsznyi 25 db-os pakkok mellett.