Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #376501

271-ért én is adnék a robotnak eurót...

Ha ez tényleg fordul innen, akkor nagyon a pénztárcába kell majd nyúlni a vételhez ilyen hangyafsznyi 25 db-os pakkok mellett.