Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #376384:) még a beker áram felett vagyunk, meg a felét kiszórtam még korábban, átraktam csepel menetbe, aztán meg pannunionba :)
De tényleg szerelem, mert az egészet adni kellett volna akkor, aztán most visszatárazni :D