Re: nincs cím 2011. április 28. 12:11 hAliG Előzmény: #376365 Én sem gondoltam volna, de igazából most van egy szinten a kintivel.. Pedig ma lehetett volna gyűjteni egy csomót! Fenébe, hogy nem úgy mennek a dolgaim, ahogy terveztem :)