Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #376365

Én sem gondoltam volna, de igazából most van egy szinten a kintivel..

Pedig ma lehetett volna gyűjteni egy csomót! Fenébe, hogy nem úgy mennek a dolgaim, ahogy terveztem :)