Re: nincs cím 2011. április 28. 12:24 hAliG Előzmény: #376374 Szerintem jól megszívatták a népet.. Még jó, hogy nem voltam gép előtt :) Aztán majd benyomnak egy piaci 20ezer db-os vételt kint, itthon megy egy 3000db-osat és pislogni fog mindenki.