Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #376374

Szerintem jól megszívatták a népet.. Még jó, hogy nem voltam gép előtt :)

Aztán majd benyomnak egy piaci 20ezer db-os vételt kint, itthon megy egy 3000db-osat és pislogni fog mindenki.