Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#371067 zeeh_ Előzmény: #371049

A ***** anyját ennek a 2932 db-os eladónak, hogy minden egyes nap berakja a sz.ros pakkját. Robot vagy valaki más megvehetné tőle, hogy ne rontsa itt a levegőt. Érdekes, amint megjelenik, egyből bezúzzák. (Kint pedig max. fél órán belül, amint ez előkerül.)

2430

Re: nincs cím

#371049 zeeh_ Előzmény: #371042

Most nézem, utoljára tavaly év végén volt ennyire túladva kint, amikor kemény 7-7,2 euro között gyűjtögették. RSI is lassan a 2000 alatti szinteken. Jó lesz ez.

A korábbiaknak megfelelően szvsz itt fog pár napig parkolni a 20 napos (9.25) körül, aztán go felfelé, hogy jövő hónap végére célba vegye a 12 ajrót. :)

Re: nincs cím

#371042 zeeh_ Előzmény: #371031

Ha az a 2013-as prágai (300-350 milliárd Ft értékű) project összejönne, akkor még ők fognak fizetni, hogy vegyük. :)

Re: nincs cím

#371032 akpo7 Előzmény: #371031

Az ingatlanok ertekeleset inkabb hagyjuk!!!! Tobbek kozott annak volt koszonheto ugyanis a csodkozeli helyzet. Mivel ugy nez ki, kimaszik belole, lehet meg ter felfele. Sztem azert az ingatlanos papirokat meg sokaig sokan kerulni fogjak, mert nagyon megegettek magukat.

Re: nincs cím

#371031 hAliG Előzmény: #371024

Nono, ennek a cégnek kb. 400milliárd Ft-nyi ingatlanvagyona van ;)

Nem egy Fotex..

Re: nincs cím

#371024 pepe01 Előzmény: #371012

Erről a részvényről a Fotex és a Forrás/OE jut eszembe.

Az utóbbiban is várnak egy nagy üzletet.

Re: nincs cím

#371016 hAliG Előzmény: #370991

Neked érdemes olyan kereskedési stratégiát folytatni, hogy amibe fektetni akarsz, az arra szánt pénzt nem egyből tolod bele, hanem először csak ~20%-ot (vagy amennyitől már müxik a faktor :D), aztán amikor a faktor lehozta, ott a maradék 80%-ot megveszed :D

Közben meg shortolni, amíg leér :D

Re: nincs cím

#371012 zeeh_ Előzmény: #370944

Várjuk, mert a kinti célár igen biztató,innen meg főleg másfél hónapos távlatban.

Díjaznám,ha a kancsal miniszter intézne majd mellé egy 275-280 Ft-os eurót. :)

Párszáz darabbal vágták be a végén.

Átlagártól lefelé elkezdem venni, nem sokra van már keret,de az ecot elnézve 50(0) alatti árral kell kalkulálni.

Nem gondoltam volna,hogy lenéz még a papír 2500 alá,de a tegnapi műsor alapján 2400 alá is be fog nézni.

ING meg vegye csak, 3100-ért neki adom. :)

Re: nincs cím

#370991 matgab Előzmény: #370944

Hát egy biztos:

A faktor célár: 2340.

Ezt el fogja érni, ne legyne kétségetek egy szemernyi sem!

Re: nincs cím

#370944 pepe01 Előzmény: #370897

Látom nagyon várjátok a megváltót, pedig eddig is szépen menetelt a papír.

Re: nincs cím

#370942 Koffein Előzmény: #370897

Mindnyájan tudjuk, hogy kirázás folyik, a remegőkezűeket kiszorítják... ha az ing beszállt gondolom nem egy két hétre vásárolta be magát... szal no para :)

Re: nincs cím

#370897 zeeh_ Előzmény: #370891

Iyet még viccből se írj! :)

Majd 12 euró után mehet 2k-ig,addig meg gyűjtse az erőt. :)

Kint a túladottság jeleit mutatja naposon.