Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #370991

Neked érdemes olyan kereskedési stratégiát folytatni, hogy amibe fektetni akarsz, az arra szánt pénzt nem egyből tolod bele, hanem először csak ~20%-ot (vagy amennyitől már müxik a faktor :D), aztán amikor a faktor lehozta, ott a maradék 80%-ot megveszed :D

Közben meg shortolni, amíg leér :D