Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #370944Várjuk, mert a kinti célár igen biztató,innen meg főleg másfél hónapos távlatban.
Díjaznám,ha a kancsal miniszter intézne majd mellé egy 275-280 Ft-os eurót. :)
Párszáz darabbal vágták be a végén.
Átlagártól lefelé elkezdem venni, nem sokra van már keret,de az ecot elnézve 50(0) alatti árral kell kalkulálni.
Nem gondoltam volna,hogy lenéz még a papír 2500 alá,de a tegnapi műsor alapján 2400 alá is be fog nézni.
ING meg vegye csak, 3100-ért neki adom. :)