Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #370944

Várjuk, mert a kinti célár igen biztató,innen meg főleg másfél hónapos távlatban.

Díjaznám,ha a kancsal miniszter intézne majd mellé egy 275-280 Ft-os eurót. :)

Párszáz darabbal vágták be a végén.

Átlagártól lefelé elkezdem venni, nem sokra van már keret,de az ecot elnézve 50(0) alatti árral kell kalkulálni.

Nem gondoltam volna,hogy lenéz még a papír 2500 alá,de a tegnapi műsor alapján 2400 alá is be fog nézni.

ING meg vegye csak, 3100-ért neki adom. :)