Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #371042Most nézem, utoljára tavaly év végén volt ennyire túladva kint, amikor kemény 7-7,2 euro között gyűjtögették. RSI is lassan a 2000 alatti szinteken. Jó lesz ez.
A korábbiaknak megfelelően szvsz itt fog pár napig parkolni a 20 napos (9.25) körül, aztán go felfelé, hogy jövő hónap végére célba vegye a 12 ajrót. :)