Re: nincs cím 2011. április 12. 19:34 zeeh_ Előzmény: #370891 Iyet még viccből se írj! :) Majd 12 euró után mehet 2k-ig,addig meg gyűjtse az erőt. :) Kint a túladottság jeleit mutatja naposon.