Még itt az év végén megtáltosodik, ha így folytatja. :)
Még itt az év végén megtáltosodik, ha így folytatja. :)
Megint belevettek 2k-val.
750
Kezdik berúgni a motorokat.
Ha 750-en átmegy, akkor érdekes lehet.
http://www.portfolio.hu/vallalatok/folynak_a_targyalasok_az_ujabb_nyomda_akviziciorol.142898.html
Jó fej a Shortfolio, november 25-i infót dobnak be december 15-én.
Köszi! MNYP ügy sajnos ezt is padlóra küldheti.
Fogjuk fel pozitívan, legalább olcsón be lehet majd ebből is zsákolni.
elemzés fent.
hajjaj, nem lesz ez így jó
Név Tulajdoni hányad (%) Részvény darabszám
Aegon Csoport 29,36 4 220 409
EG Capital SA 25,11 3 714 210
Genesis Emerging Markets Opportunities Fund Ltd. 6,52 964 400
http://www.bet.hu/newkibdata/105751062/ANY101214ER01H.pdf
Múltkor 16,5 milliárd, ez most nettó 1,81 milliárd (és csak 1 évre), mégsem akar megindulni az árfolyam.
Kis híján téptem is a hajam, amikor megláttam reggel a 750-es nyitót. Korán dobtam el tegnap, nem volt meggyőző forgalma, aztán délután kezdett el mocorogni.
Hiába betonozta be magát további hét évre az Állami Nyomda a legvédettebb hazai okmányok gyártásába, az előttünk álló másfél hónapban mégis nyomás alá kerülhet a papír. Az AB Aegon Alapkezelő közel 30 százalékos részesedése ugyanis arra utal, jelentős lehet a magánnyugdíj célú megtakarítások aránya. Így annak ellenére óvatosságot igényel a spekuláció, hogy a fundamentumok alapján a jelenlegi árszinten vélhetően komoly felértékelődési potenciál van a részvényben.
Nem akartam belekotyogni, de nálam óráson 815 nyakkal valami ford. fej-váll szerűsége volt, ami azért bizakodásra adhat okot
Na, ez is jókor indul. Pedig azt hittem, behalt a mai buli.
720
Eladva.
Erre a hírre intenzívebb vételi kedvet vártam volna. Nem sokat fogtam rajta, havi real. Sok kicsi sokra megy.
http://client.bet.hu/newkibdata/105716366/ANY101208ER01H.pdf
Hét éves okmánymegbízást nyert el az Állami Nyomda
Budapest, 2010. december 8. – A következő hét évben továbbra is az Állami Nyomda által vezetett
konzorcium gyártja a legvédettebb hazai okmányokat. A KEK KH-val kötött szerződés értéke 16,5
milliárd forint.
2010. december 6-án a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala (KEK KH) és
az Állami Nyomda Nyrt. Pénzjegynyomda Zrt-vel közös konzorciuma szerződést kötött a magyarországi
„A” és „B” okmányvédelmi kategóriába tartozó biztonsági okmányok és azok tartozékainak változatlan
műszaki tartalmú utángyártására. A megállapodás időtartama a szerződéskötéstől számítva 2017.
augusztus 31-ig tart. A kontraktus ellenértéke a közel hét éves időszakra mintegy 16 és fél milliárd Ft. A
KEK KH-val kötött szerződés többek között a személyazonosító igazolvány, a vezetői engedély, a
gépjármű törzskönyv, a lakcímkártya és a forgalmi engedély biankó okmánytesteinek gyártására terjed ki.
„Az idén nyáron indult közbeszerzés elnyerése komoly elismerése az Állami Nyomda által garantált
magas szintű biztonságnak és szolgáltatásoknak. 1998 óta gyártjuk a különböző okmányokat, és ez idő
alatt mintegy 10 milliárd forintot költöttünk a biztonságot növelő fejlesztésekre és beruházásokra, amely
eredményeként komplex szolgáltatást nyújtunk az okmányok előállítása során. A most megkötött
szerződéssel 2017-ig az Állami Nyomda végzi a hazai, magas biztonsági szintet követelő okmányok
gyártását. Ugyanakkor Okmánybiztonsági Laboratóriumunk továbbra is világszínvonalú biztonsági
megoldások kutatásán dolgozik, és folytatjuk a fejlesztéseket az EU-s szabványoknak megfelelő,
legmodernebb chipes, elektronikus azonosítási szolgáltatásokat nyújtó okmányok terén is.” – mondta
Zsámboki Gábor, az Állami Nyomda vezérigazgatója.