Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: I.féléves jelentés

zeeh_ Előzmény: #333638

Eladva.

Erre a hírre intenzívebb vételi kedvet vártam volna. Nem sokat fogtam rajta, havi real. Sok kicsi sokra megy.