Re: I.féléves jelentés 2010. december 8. 12:33 apafi Előzmény: #333653 Nem akartam belekotyogni, de nálam óráson 815 nyakkal valami ford. fej-váll szerűsége volt, ami azért bizakodásra adhat okot