Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331921 Kissherceg Előzmény: #331919

nyugodt vagyok, az a durva tegnap és ma is megcsináltam elemzést, de a feltöltés előtt kidőltem...

1000ponttal lejjebb nyitott hati longom hiányzik... :)

A tegnapi longot 480-on …

#331920 Ricsi

A tegnapi longot 480-on lezártam, beálltam újranyitni, ha lesz értelme:)

Re: nincs cím

#331918 Kissherceg Előzmény: #331913

nem igaz, tegnap is írtam mol topikba, hogy 800 pont elmozdulás jöhet. :) két napja nem tettem fel elemzést és longot is vártam két napja. Már longolnék, ha nem aludtam volna el... :)

Re: nincs cím

#331917 Fornit Előzmény: #331905

RG + otp már azon a szinten amikor 22k volt a hati. Mol-még lemaradva, de a GS felrakta páneurópai vételi listára.

Re: nincs cím

#331913 Ricsi Előzmény: #331912

Túl shortos az elemzésed, ahogy nézem. Csak telkónál látsz emelkedésre esélyt

Re: nincs cím

#331905 Benjoe Előzmény: #331902

22000-ig elmehet ezzel a lendülettel azt hiszem. De mindig az azt hiszemek miatt bukok nagyokat.

Re: nincs cím

#331902 Hibaz Előzmény: #331896

Hát,ha a 3-ik résem nem jött össze 20000-nél,akkor remélem a 22300-as nyakvonalú fordított fej-váll sem valósul meg....:)

shortot már csak 1112-ön nyitottam

vazze kivettem a stoppot…

#331901 szotyi

vazze kivettem a stoppot 440ről

ez "szép kis" mikulás ajándék lesz úgy érzem

:-/

Mintha most töltöttük vo…

#331894 Benjoe

Mintha most töltöttük volna a rést felfelé. Akkor innen mehetne tovább, nem?