Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #331919

nyugodt vagyok, az a durva tegnap és ma is megcsináltam elemzést, de a feltöltés előtt kidőltem...

1000ponttal lejjebb nyitott hati longom hiányzik... :)