Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #331919nyugodt vagyok, az a durva tegnap és ma is megcsináltam elemzést, de a feltöltés előtt kidőltem...
1000ponttal lejjebb nyitott hati longom hiányzik... :)
nyugodt vagyok, az a durva tegnap és ma is megcsináltam elemzést, de a feltöltés előtt kidőltem...
1000ponttal lejjebb nyitott hati longom hiányzik... :)