Re: nincs cím 2010. december 2. 10:31 Hibaz Előzmény: #331896 Hát,ha a 3-ik résem nem jött össze 20000-nél,akkor remélem a 22300-as nyakvonalú fordított fej-váll sem valósul meg....:) shortot már csak 1112-ön nyitottam