Most akkor hol is kell ketresni a technikai elemzést?
Aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni, te vagy rá a legjobb példa:D
Én igen, csak korán zártam... szeptember elején munkahelyi belépés, most meg a kilépés szopatott emg... :D
Az eladottak felét én is visszavettem 535 körül. Most nem látom az irányt. Pihenő, és tovább fel, vagy elég volt neki, és visszateszteli a 425 alatti rést?
Nem vagy egyedul, de talan itt megszedul kicsit es lejon egy 200 pontot, h. kenyelmesebben erezzuk magunkat. :)
Ha nincs a MOL long, most szarul ereznem magam en is.
káosz van a rendszerben...
1112-ben ott a visszavétel célára, mint 1012-ben a stopé
nem látom át, borzalmas :o)
hát lennt kellett volna longot nyitni de nem mertem váltani..áhh..
Én is hogy a tegnapról hozott longokat kiszórtam aprópénzért és sikerült bukóba ülnöm inkább...
mindig objektív :)) rohadt boldog vaggyok, hogy pofáztam mol emelkedésről, erre átaludtam..
Shortos lösz vagy longos? :D
no toszok fel elemzést. :)
Csak ránéztem a napi bontású bolira, és blöfföltem egyet középre