Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Most akkor hol is kell k…

#331972 Benjoe

Most akkor hol is kell ketresni a technikai elemzést?

Re: nincs cím

#331964 Kissherceg Előzmény: #331955

Én igen, csak korán zártam... szeptember elején munkahelyi belépés, most meg a kilépés szopatott emg... :D

Re: nincs cím

#331963 Benjoe Előzmény: #331950

Az eladottak felét én is visszavettem 535 körül. Most nem látom az irányt. Pihenő, és tovább fel, vagy elég volt neki, és visszateszteli a 425 alatti rést?

Re: nincs cím

#331962 akpo7 Előzmény: #331954

Nem vagy egyedul, de talan itt megszedul kicsit es lejon egy 200 pontot, h. kenyelmesebben erezzuk magunkat. :)

Ha nincs a MOL long, most szarul ereznem magam en is.

káosz van a rendszerben.…

#331958 Alex74

káosz van a rendszerben...

1112-ben ott a visszavétel célára, mint 1012-ben a stopé

nem látom át, borzalmas :o)

Re: nincs cím

#331954 Waszeitung Előzmény: #331947

Én is hogy a tegnapról hozott longokat kiszórtam aprópénzért és sikerült bukóba ülnöm inkább...

A reggeli longjaimat lez…

#331938 Benjoe

A reggeli longjaimat lezártam, de lehet, korai volt?