nekem is, de az ott nyitott shortom nem :)
nekem is
csak vevő van eladni nem akar senki
brávó
ügyes vagyok így évvégére
nyugodt vagyok, az a durva tegnap és ma is megcsináltam elemzést, de a feltöltés előtt kidőltem...
1000ponttal lejjebb nyitott hati longom hiányzik... :)
A tegnapi longot 480-on lezártam, beálltam újranyitni, ha lesz értelme:)
nem igaz, tegnap is írtam mol topikba, hogy 800 pont elmozdulás jöhet. :) két napja nem tettem fel elemzést és longot is vártam két napja. Már longolnék, ha nem aludtam volna el... :)
RG + otp már azon a szinten amikor 22k volt a hati. Mol-még lemaradva, de a GS felrakta páneurópai vételi listára.
Azt hiszem tökönszúrom lassan magam...
Túl shortos az elemzésed, ahogy nézem. Csak telkónál látsz emelkedésre esélyt
azt hiszem erősen csodálkoznék. :)
22000-ig elmehet ezzel a lendülettel azt hiszem. De mindig az azt hiszemek miatt bukok nagyokat.
Hát,ha a 3-ik résem nem jött össze 20000-nél,akkor remélem a 22300-as nyakvonalú fordított fej-váll sem valósul meg....:)
shortot már csak 1112-ön nyitottam
vazze kivettem a stoppot 440ről
ez "szép kis" mikulás ajándék lesz úgy érzem
:-/
Kanóc megvolt,gyertya alja 21550 en van...
Szép kis visszakoriga van bakker!