Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #331913

nem igaz, tegnap is írtam mol topikba, hogy 800 pont elmozdulás jöhet. :) két napja nem tettem fel elemzést és longot is vártam két napja. Már longolnék, ha nem aludtam volna el... :)