Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331555 Waszeitung Előzmény: #331552

Hatit is borigatták -60 pontra....mi fog kisülni ebből?

Ilyen hepi usára holnap gondolom -1% futik lesznek,az lenne még a szép ha hambi 0 közelében zárna :D

Rg is függőlegesen fel...idáig vállalható lenne a short 21250 bux stoppal.

Re: nincs cím

#331551 szotyi Előzmény: #331544

a lepényhal :-)

mosmán jöjjön el 240-ig (aztán 250ig hogy Ricsinek is jó legyen)

aztán takarodjon vissza, mert mérges leszek!

Re: nincs cím

#331544 BudFox Előzmény: #331537

Én meg reménykedem hogy nem szállnuk el :-)))

Na , megavult a Stocklandi végre .-))

Hihetetlen ez a hati, re…

#331537 Ricsi

Hihetetlen ez a hati, reggel vetetm nyitóban (20900), beálltam a negyedét zárni 150-re, a másik negyedét 250-re, de nem történik semmi. Még jó, hogy tegnap vettem otit...

off ez időtájt szoktak …

#331523 szotyi

off

ez időtájt szoktak megőrülni a daxék

12.00-13.00

on

Re: nincs cím

#331519 BudFox Előzmény: #331518

igen kicsi a forgalom ekkora emelkedéshez képest. ami azt sejteti hogy esést várnak még sokan.

DAX fel, EURUSD fel, for…

#331518 Kezdő

DAX fel, EURUSD fel, forint javul, mégsem megyünk feljebb...

Legalábbis eddig.

Re: hk

#331516 akpo7 Előzmény: #331509

OTP duplacsucs viszont nagyon nem tamogatna egy longot, ha a tobbi egyebkent sem bir emelkedni.

Re: hk

#331515 sbbacsi Előzmény: #331497

Usát én sem értem, de tök jó lesz, ha még így vergődik heteken, hónapokon át.

A kb. 60% shortom felét zártam tegnap még reggel szerencsére. Így most 1/3 van még nyitva. Ezt még hagyom is kicsit.

Re: nincs cím

#331514 Waszeitung Előzmény: #331512

Ha elmegyünk addig akkor ott lesz megálló vagy vissza mert fibo szint,ezt még talán bux is tudja :D

Re: nincs cím

#331511 Ricsi Előzmény: #331510

Bent állok adni 250-en, pont beállsz alám? Mondjuk, én ott zárnék egy adag longot, szóval, mehetünk feljebb is akár :))