Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ricsi

Hihetetlen ez a hati, reggel vetetm nyitóban (20900), beálltam a negyedét zárni 150-re, a másik negyedét 250-re, de nem történik semmi. Még jó, hogy tegnap vettem otit...