21240n adok rá legközelebb
Molly nem döglődne jobban örülnék,Oti talán átcsúszik 5080 on,aztán már csak Rg-t kellene sarkantyúzni :D
Más kívánságom nincs 22e-ig :D
a józan ész a zárást mondja nekem is, de ott a kisördög
párszor szivatott már meg :-\
usa megint nem bír magával..
most vagy zárom a kis shortomat valamennyi bukóval..vagy várok..ez itt a dilemma
Nagy esés,nagy korrekció :D Meglássuk a tegnapról hagyott rést töltjük-e....
Csak azert mondtam, h. sok volt, mert fura lenne egy sc-vel visszaemelkedni az utolso eso hullam 100%-at 9-10 kereskedesi ora alatt. PL/ OTP shortombol hagyhatnanak kiszallni kedvezobben elotte es betolthetne a hati is a rest.
Persze a BET-en nem lehetetlen... :)
Belőletek sem a "shortos én"szólt ki :D
Nah vazz,ennyi volt a hepi?
Minden blue ellenallas alatt pihen. Ha nem fordulnak le, akkor lesz hely felfele valoban.
Sot, ha a kulfoldet kovetjuk, USA futinal van meg hely a csokkeno csatiban felfele, de nem sok.
Ezt a te matekodra nem tudom leforditani, csak megjegyeztem. En OTP-t adtam 5,100 alatt, de hatit meg nem mertem.
Belekeveredtem a longba,stop beállítva nem túl bőre,lesz ma egy csomó rohangálnivalóm,most már én is elvárom idei hatit 22e-re :D
Otit megfogta az első akadály,Molly előtt nincsen ilyen :D