Hatit is borigatták -60 pontra....mi fog kisülni ebből?
Ilyen hepi usára holnap gondolom -1% futik lesznek,az lenne még a szép ha hambi 0 közelében zárna :D
Rg is függőlegesen fel...idáig vállalható lenne a short 21250 bux stoppal.
Hatit is borigatták -60 pontra....mi fog kisülni ebből?
Ilyen hepi usára holnap gondolom -1% futik lesznek,az lenne még a szép ha hambi 0 közelében zárna :D
Rg is függőlegesen fel...idáig vállalható lenne a short 21250 bux stoppal.
első kis short
MOLbol van longom 800-rol, de b***ik menni, OTI viszont mintha ingyen lenne.
a lepényhal :-)
mosmán jöjjön el 240-ig (aztán 250ig hogy Ricsinek is jó legyen)
aztán takarodjon vissza, mert mérges leszek!
Én meg reménykedem hogy nem szállnuk el :-)))
Na , megavult a Stocklandi végre .-))
Hihetetlen ez a hati, reggel vetetm nyitóban (20900), beálltam a negyedét zárni 150-re, a másik negyedét 250-re, de nem történik semmi. Még jó, hogy tegnap vettem otit...
Köszi :D
Ezt a nagyfokú érdektelenséget ami Rg-t és Molly-t körülöleli...
Ez tényleg off,ebbe a topikba azt kérjük beírni hogy bux mikor szokott megőrülni :D
Oti duplacsúcs?Mekkora értéknél?
igen kicsi a forgalom ekkora emelkedéshez képest. ami azt sejteti hogy esést várnak még sokan.
DAX fel, EURUSD fel, forint javul, mégsem megyünk feljebb...
Legalábbis eddig.
OTP duplacsucs viszont nagyon nem tamogatna egy longot, ha a tobbi egyebkent sem bir emelkedni.
Usát én sem értem, de tök jó lesz, ha még így vergődik heteken, hónapokon át.
A kb. 60% shortom felét zártam tegnap még reggel szerencsére. Így most 1/3 van még nyitva. Ezt még hagyom is kicsit.
Ha elmegyünk addig akkor ott lesz megálló vagy vissza mert fibo szint,ezt még talán bux is tudja :D
300 fölé nem várom
ha nem jön be nagyot bukfencezek mert 440n stop