Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

szotyi Előzmény: #331544

a lepényhal :-)

mosmán jöjjön el 240-ig (aztán 250ig hogy Ricsinek is jó legyen)

aztán takarodjon vissza, mert mérges leszek!