Re: nincs cím 2010. december 1. 15:25 szotyi Előzmény: #331544 a lepényhal :-) mosmán jöjjön el 240-ig (aztán 250ig hogy Ricsinek is jó legyen) aztán takarodjon vissza, mert mérges leszek!