Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #331510

Bent állok adni 250-en, pont beállsz alám? Mondjuk, én ott zárnék egy adag longot, szóval, mehetünk feljebb is akár :))