Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Én is várok még 1 öntést…

#329915 Ricsi

Én is várok még 1 öntést, be is álltam 600 fölé kicsivel shortot bővíteni.

Azt még nem is mondtam, vettem telekomot 533-on, remélem, azzal is fogok ma egy keveset :D

Re: nincs cím

#329909 akpo7 Előzmény: #329905

Ricsi modszere - Tudastarban, ha jol tudom.

Nemtom, ki hogyan latja a nap tovabbi reszet, de sztem ha meg egyszer megnezzuk a 700 koruli szintet, akkor az is bukni fog. Persze ehhez meg 100 pont - kene.

Re: nincs cím

#329905 Csilla76 Előzmény: #329901

Magamnak ígérem meg, hogy el fogom, ha megkapom. az a baj, hogy most még maradt longom, és nem tudom, hogy most zárjam-e le..

Re: nincs cím

#329901 kelvin Előzmény: #329898

Oldasd el! Érdemes és ráadásul ingyenes oktatóanyag. :-D

Ilyen elég kevés van, mármint ami használható is.

Re: nincs cím

#329898 Ricsi Előzmény: #329895

Én kb 100-at, de én nem is zárok le 50-100 pontos nyerőket. Elolvastad, amit írtam a kereskedésemről?

Re: nincs cím

#329895 Csilla76 Előzmény: #329889

de most már elhiszem neked, egyébként ha rossz irányba fordul, te hány pontot vársz, mennyit érdemes, kb. 50 vagy 100 pontot?

Re: nincs cím

#329893 akpo7 Előzmény: #329885

Ez nagy pofon volt, de tanulj belole es talpra fogsz tudni allni!

Ricsinek igaza van, ezt stopolni kellett volna, mert nagyon eros tamaszt tortunk le, de utolag persze okosabb mindenki.

Re: nincs cím

#329891 AzHofi Előzmény: #329885

Én ilyenkor egy hétre kikapcsoltam a tőzsdét, hogy több baromságot ne csináljak, és gondolkodtam, és főleg jegyzeteltem a gondolataimat.

Komolyan mondom... Én t…

#329889 Ricsi

Komolyan mondom...

Én tudom, hogy senki nem hisz nekem, de ha rossz irányba indul, a felét azonnal zárni kell. Lehet, hogy nem egy fényes ötlet, ha mégis megfordul, de legalább egy ötlet...

Re: nincs cím

#329888 kelvin Előzmény: #329885

Ha tanulsz belőle, akkor az jó, csak ne kövesd el őket újra meg újra.

Elején mindenki kifizeti ezt.

Re: nincs cím

#329885 Csilla76 Előzmény: #329884

igen, na mindegy, tanultam belőle. maradt azért lóvé..kezdem visszaépíteni a dolgokat. meg fogom csinálni, de nagyon lassan.

szar érzés..de most tovább lépek és kész.